Ofisteki Nişanlı Kızı Kucağa Oturttum

Yaklaşık bir hafta önce başıma gelen bir sex hikaye paylaşıcam sizlerle. Çalıştığım bir firmada bilgi işlem bölümündeydim. Firma call center üzerineydi. Çalıştığım oda da 3 masa var ve birinde ben, diğerinde kader ve diğer masa da boş duruyordu. Kaderle masalarım yanyanaydı. İlk zamanlar burnu havada beni aşar diye düşünsemde diğer çalışanlardan mola saatlerimi ayrı olduğu için beraber çalışıp konuşmaya başladık. Yavaş yavaş yaklaşıyorduk ve ondan hoşlandığımı düşünüyordum. Kader nişanlı ve 1.55 boyunda sarışın balık etli satılabilecek bir hatundu. 1 aydır yanayana oturuyor gülüyor, molalarda beraber sigara içip muhabbetin amına koyuyorduk. Neyse Kader arada ben nişanlıyım mesajları verse de gittikçe yakınlaşmıştık ve şakalar el şakalrına dönmüş kadere dokunmaya başlamıştım.
Bu şakaları molaya taşıdım ve bir gün moladayken bir anda dudaklarına yapıştım. Kader ilk karşılık verdiyse de sonrada itikleyip niye öptün beni dedi. Ben de özür diledim başımı önüme eğip. Kader beni tutup kendine çekti ve bu sefer o yapıştı dudaklarıma. Süper bir şekilde öpüşüyorduk kaderle. Memelerini sıkıp götünü avuçluyordum. Mola yağtığımız yerde yakalanma korkusu da vardı. Öpüşmeler ileriye gitmişti ve yukarda ki boş inşaat yerine çıkarttım kaderi. Yukarı çıktığımız da daha sert öpüşmeye tenimin onun tenime değmesiyle daha da ateşli bir hal almıştı öpüşmemiz. Hemen Kaderin memelerini çıkardım ve uçlarını yalamaya başladım. Kader pantolonumdan tutup eğildi ve yarrağımı çıkartıp ağzına aldı. Benim yarrağımı löp diye ağzında gargara yapar gibi iştahlı bir şekilde yalıyordu. Kadere hadi çabuk ol molamız bitecek dedim ve kafasını sallayıp ağzından yarrağımı çıkardı. Sonra ayağa kalkıp külotlu çorabını sıyırdıktan sonra hadi kökle dedi bana bakarak. Yarrağımın kafasını tükürkledikten sonra amcığına baskı yağmaya başladım yarrağımla. Sonra cuk diye oturttum yarrağımı amına. Kader ahhh dedi ve götünü yarrağım içindeyken sallamaya başladı. Belinden tutup amcığına köklemeye başladım ve kader ahhh ohhh diye inliyordu. Birkaç dakika kaderin amcığına pompaladım ve yarrrağımı çıkarıp yere boşaldım. Kader önüne döndü ve öpüştük biraz daha sonra üstümüzü giyip aşağıya indik. Birer sigara yaktık arada tekrar öpüşüyorduk ve götüne bir şaplak atıyordum arada. Bir sonra ki molaları iple çeker hale gelmiştim artık.
Bir süre sonra üst katta Kaderin amcığını yarrağımın üstüne oturtmuş zıplatırken bir arkadaşa yakalandık. Bu arkadaş kaderin en yakın arkadaşı ebruydu ve çok tedirgin olmuştuk. Bu yüzden de işten ayrıldım. Çünkü nişanlısının öğrenmesi an meselesiydi bu olayı. Ebru orospusu söylemiştir bile. Neyse ben şu vazonun arkasına saklanıyorum şimdi. Sizler de Seks hikayeleri yazıyoruz buraya okuyun yorum atın. Güzel kızlar yazsınlar sex hikaye okuyalım