Halam Yüzünden Travesti Oldum

Size anlatacaklarım tamamen gerçektir. Ben şu anda 19 yaşındayım ve hayatımı kadın kıyafetleri giyerek aynen bir kadın gibi geçiriyorum. Böyle hissetmeme sebep halamdır. Ben ufakken annemle babam hollandaya işçi olarak çalışmaya gitmişler. Beni babanneannemle halamın yanına bırakmışlar. Halam bayanlara elbise dikip eve katkıda bulunurdu. Bazen elbiseleri bana giydirip prova yapardı. Bu benimde çok hoşuma giderdi. Bir gece banyo yapmıştım halamdan temiz çamaşır istedim oda bana temiz çamaşırım ve pijamam kalmadığını istersem aynı çamaşırları giymemi söyledi. Bende bundan nefret ettiğimi söyledim. O zaman benim çamaşırlarımdan vereyim yarın yıkayınca değiştirirsin dedi. Bende kabul etmek zorunda kaldım. O zamanlar 15 yaşındaydım. Halam selma ise 27 yaşındaydı. Bana kendi kilotlarından birini ve gecelik verdi bende giydim. İçim bir hoş olmuştu. O gece aynı bir kız gibi olmuştum. Ondan sonra halam olmadığı zamanlar onıun kıyafetlerini giyiyordum. En çokta kilotlu çoraplara ilgim vardı. İncecik çorapların bacaklarıma dokunması beni çıldırtıyodu sikim kalkıyordu müthiş keyif alıyordum. Yine halamın evde olmadığı bir gün onun kıyafetlerini giymiştim. Halam o gece eve gelemeyecek bir arkadaşında kalacağını telefonla söylemişti. Ben de evde rahat rahat kıyafetleri deniyordum. Ben bu kıyafetler içersinde uyuya kalmışım. Gece birinin beni dürtmesiyle .
uyandım. Selma karşımda duruyordu. Bana öylece hayretler içersinde bakıyordu. Çok utanmış ve korkmuştum. Ne yapacağımı bilmeden ağlamaya başladım. Bundan çok zevk aldığımı elimde olmadan giydiğimi. Kendime hakim olamadığımı içimde bir şeylerin beni zorladığını anlattım. Evde kadın gibi giyinip…Bunların bana çamaşırını verdiği geceden sonra başladığını anlattım. Bu olayları aileme anlatmaması için yalvardım. O da bana sarılarak ağladı ve bütün bunlara sebep benim hep benim yüzünden oldu, sana prova için kıyafet ve o gece sana çamaşırımı giydirmemeliydim. Ama olan oldu. Bakalım bundan sonra ne yapacağız dedi. Evde istersem onun yanında da kıyafetlerini giyebileceğini ama dışarıya belli etmememi söyledi. O günden sonra evde .
kadın gibi giyinip dolaşıyordum. Artık çok daha samimi olmuştuk. Beraber ağda, makyaj yapıyorduk. Çarşıdan bana ve ona yeni kıyafetler, çamaşırlar ayakkabılar almıştık. Ben hafta içi okula gidiyor, okulda eve gelince hemen giyiniyor makyaj yapıyordum. Geceleri beraber yatıyorduk. En sevdiğim ise hafta sonlarıydı. Cuma okuldan eve gelince hemen üstümü değişiyor, oje sürüyor makyaj yapıyordum. Bazı geceler sinemaya bile gidiyorduk ama ben tam kadın gibi giyinemiyordum o zaman daha çok feminen kıyafetler giyiyordum. Yine bir cuma günü öğretmenimiz olmadığı için eve erken gelmiştim. Bu benim için bulunmaz bir fırsattı. Kendi anahtarımla kapıyı açarak eve girdim. Halamın kapısı kapalıydı. Uyuyordur diye rahatsız etmedim. Odama geçerek kıyefetlerimi giydim, maksadım tv seyredip halamın uyanmasını beklemekti. Fakat halamın odasından sesler gelmeye başlamıştı. Merak edip dinlemeye başladım.
İçerden halamın sesiyle bir erkek sesi geliyordu. Demek ki halam bir erkekle beraberdi ve sevişiyordu. Kendime hakim olamadım ve kapıyı açtım. Halam daha önce görmediğim bir erkekle sevişiyordu. Onlarda beni . görmüşlerdi. Halam beni gösterek engin bu sana bahsettiğim yeğenim deniz dedi. Engin beni görünce şaşırmıştı. Ben siz işinize bakın dedim ben çıkıyorum dedim ama halam gel sen de katıl bize nasıl olsa bir gün olacak bari yabancıya gitmesin dedi. Engin yavaş yavaş…Sonra engin elimden tutup beni yatağa çekti. Selma dudaklarıma yapışıp beni öpmeye başladı. Engin bacaklarımı ve kalçalarımı okşamaya başladı. Çok zevk alıyordum. Selma sikimi dışarı çıkartarak emmeye başladı. Engin ise ağzıma sikini vererek yalattırıyordu. Çok güzeldi. Halam arka deliğime parmağını sokmaya başladı. Canım yanıyordu bunun üzerine krem sürdü. Sonra engin beni domalttı ve arkama sikini dayadı. Halanm ise amını ağzına dayadı. Engin yavaş yavaş sikini götüme sokmaya başladı. Canım acıyordu fakat selmanın amı ağzıma yapışık olduğu için bağıramıyordum. Engin son bir hamleyle sikini sonuna kadar soktu. Ve de öylece bekledi. Artık geri dönüş yoktu bu acıya dayanacaktım. Ama acı yavaş yavaş yerini zevke bıraktı ve enginde git gele başladı. .
Halamda benim sikimi yalıyor aynı zamanda bana amını yalatıyordu. Artık canım yanmıyor çok zevk alıyordum. Sik beni, sonuna kadar sok, içimi doldur diye enginne bağırıyordum. Sonunda engin, selma ve ben titreyerek boşaldık. Selma bana dönerek artık tam bir dişi oldun.
Bak erkeğimizi nasıl memnun ettin dedi. Sonra enginee sarılarak uyuduk. Ben ikisinden de önce uyandım. Duş aldım, yeni kıyafetler giydim, ojelerimi sürdüm makyajımı yaptım. Üzerimde siyah tangam, sütyenim body ve mini eteğim, bacaklarımda ise ten rengi parlak çorabım vardı. Siyah yüksek topuklu ayakkabılarımıda giymiştim. Sonra kahvaltıyı hazırladım. Selma ile engini uyandırdım. Beraberce kahvaltı yaptık. Kahvaltıda masa altından ayağımla enginin sikiyle oynuyordum. Kahvaltı sonrası engin salona geçti ben halamla mutfakta kalmıştım. Halam beni enginin yanına gönderdi. Ben yine enginle öpüşmeye başladım. Engin yine beni domalttı. Yarağını götüme kremlemeden soktu. Bir yandan sikimlede oynuyordu. Halamda bizi seyredip masturbasyon yapıyordu. 10 dakika kadar sonra engin içime tohumlarını attırdı. Halamda kalkmış sikimi amına sokarak beni ve kendisini boşalttı. O gün ve ertesi günler engin bizi defalarca sikti. Onsuz olamıyorduk. O olmadığı zamanlar vibratörle birbirmizi tatmin ediyorduk. O sene öyle geçti. Ben derslerimde başarısız olmuş beklemeye kalmıştım. Annemler yaz tatiline türkiyeye gelmişlerdi. Beklemeye kaldığımı duyunca kızdılar ama fazla üzerinde durmadılar. Biz selma ile durumu babamlara hiç sezdirmedik zaten izinleri fazla uzun olmadığından geri döndüler. Halam ise enginle olan ilişkisine devam ediyordu. O sene ben okula gitmeyecek evde sene sonu sınavlarına hazırlanacaktım. Bu benim için harika bir olaydı. Artık evde rahat rahat giyinip dolaşıyordum. Muhteşem bir kadın olmuştum…Annemler giderken bize epeyce yüklü bir para bırakmışlar, bizde halamla paranın büyük bir kısmını yeni elbiselere ve çamaşırlara harcamıştık. Yani gardrobumuzu yenilemiştik. Zaten enginde bize sık sık hediye alıyordu. Kış gelmişti. Engin bir akşam bize arkadaşıyla beraber geleceklerini hazırlık yapmamızı istedi. Halam beni ogece çok güzel giydirdi. Önce protez göğüs taktı sonra siyah bir tanga kilot giydirdi. Tenrengi parlak kilotlu çorap verdi. Zaten tırnaklarım ojeliydi, ağdamıda daha yeni yapmıştık. Sonra çok şuh bir makyaj yaptı. Kafamada koyu kestane bir peruk vardi. Elbise olarakta bordo strech tek parça bir elbise giydirdi. Sikim belli olmasın diyede ten rengi bir korse giydirmişti. Yüksek topuklu ayakkabılarımıda giyince muhteşem bir kadın olmuştum. Engin ve arkadaşı o gece saat 21:00 gibi geldiler. Arkadaşı zafer bey 40-45 yaşlarında tam bir beyefendi idi. Engin bizi tanıştırdı. Bu akşam dışarı çıkalım dedi engin, halam ya bir aksilik olursa diye itiraz etti. Ama engin zafer beyin hatırlı birisi olduğunu başımıza bir şey gelmiyeceğini söyledi. Beraberce dışarı çıktık, zafer beyin arabasıyla idik. Halam ve engin öne oturmuş arabayı engin kullanıyordu. Ben ise zafer bey ile arkada idim. Adam bana sigara ikram etti. Yakarkende elimi tuttu. Çok hoş bir duyguydu. Yolda giderken trafik vardı. Zafer bey kolunu omuzuma atmış ve diğer eliylede bacağımı okşuyordu. Bende boş durmuyor elimle pantolonun üzerinden sikini avuçluyordum. Sonra dışarıda .
yemek yemeği teklif etti zafer bey, ben itiraz ettim. Bu şekilde daha hiç dışarıya çıkmadığımı çekindiğmi söyledim. Onlarda beni kırmadılar araba içine hazır yiyeceklerden aldılar. Saat 11.30 Kadar arabayla gezdik arabada birbirimize oyunlar şakalar yapıyorduk. Zafer bey bize çatalcadaki çiftlik evine gitmeyi önerdi. Kabul ettik. Gece 01. 00 Evdeydik. Kapıyı kahya açtı. Evin kaloriferi yanmış ve sıcacıktı. Zafer bey bizlere birer kadeh içki ikram etti. Sonra bana dönerek üşümüşsündür gel ayaklarına masaj yapayım dedi. Kırmadım ayaklarıma masaj aypmaya başladı. Ayakkabılarımı çıkardı yere oturarak çoraplı ve ojeli ayaklarımı ovuyordu yalıyordu. İyice gevşemiştim. Bende boşte kalan ayağımla sikine masaj yapmaya başladım. Sonra zafer bey daha yalayarak daha yukarılara çıktı. Kilodumun üzerinden sikimi yalamaya ısırmaya başladı. Nihayet çorabımı ve kilodumu sıyırarak sikimi dışarı çıkardı. Onuda yaladı emdi kaldırdı. Zaten kalkınca 5-6 cm oluyordu. götüme parmağını sokarak alıştırdı. Artık ben kendime hakim olamıyordum bende onun sikini dışarı çıkararak yalamaya başladım. Çok büyüktü 20 cm uzunluğunda 4cm kalınlığında idi. Engin beni satmıştı…Halam müdahele etti hepsini alabilecekmisin bir yerin yırtılmasın sonra kız dedi. Selma paniklemişti hemen çantasından krem çıkartıp götüme sürdü. Ben arkamı zafer beye dönmüştüm. O da sikini halamın nezaretinde götüme sokmaya başladı. Zorlanıyordum canım yanıyordu ama devam ettim. Kafası girmişti beynim zonklamaya başlamıştı. Zafer . bey sert bir hamleyle sikini sonuna kadar soktu. Bağırıyordum ama nafile. Kaçmaya çalışıyordum fakat ne mümkün. Çoraplarım kilodum hep yırtılmıştı. Sonra yavaş yavaş pompalamaya başladı alışmıştım. Zevklenmeye başlamıştım. Artık git geller hızlanmıştı. Benimde aldığım zevk daha artmıştı. Beni öylece 15-20 dakika sikti. Ben 2 kere boşalmama rağmen o kendini tutuyordu. .
Bu arada halamıda engin sikiyordu. Hala yeğen zevklerin doruğuna tırmanıyorduk. Sonunda büyük bir haşmetle zafer bey içime boşaldı. İkimizde rahatlamıştık engine dönerek gerçekten çok iyiydi verdğim paraya değdi dedi. Şok olmuştum engin beni satmıştı. Sonra içeri gitti elinde gecelik jartiyer ve çorapla geri geldi. Bunları giy seni sabaha kadar sikicem dedi. Bende halamın ısrarıyla giyindim. Sonra beni kucaklayıp yatak odasına götürdü. Ellerimden yatağa kelepçeledi. O gece sabaha kadar canı isteyince beni sikti. aslında benim için bulunmaz fırsattı.