Dul olunca oğluma verdim

Merhaba dul sikiş hikaye okurları,bir okurseverimizin hikayesini sizlere sunuyoruz. Keyifli Dakikalar Geçirmenizi dileriz.
Merhaba arkadaşlar. Ben dul bir bayanım. Kocamı kaybettim ölmeden önce onunla gerçekten harika bir seks hayatımız vardı. Ama geçen yıl kocam ölünce hem manevi anlamda hem de cinsel anlamda çok yalnız kaldım. Benim 18 yaşında bir oğlum var. Kocamı kaybedince ikimiz kaldık. Ben sekse düşkün ateşli bir kadın olduğum için kocam öldükten sonra kendi kendime mastürbasyon yaparak tatmin olmaya çalışıyordum ancak bu bana yetmiyordu. Genç yaşımda dul kalmıştım ama mahalleden dolayı kendimi siktirecek birini de bulamıyordum. Sonra evlenmeye karar verdim biri ile tanıştırdılar. Önce anlaşır gibi olduk ama sonra bozuldu. Artık azgınlıktan kimi görsem verecek kıvama gelmiştim. Rahat bir kadındım ve evde de sürekli açık kıyafetler giyerdim. Tabi bu kıyafetlerimin oğlumu tahrik ettiğinden de emindim. Çünkü beni ne zaman öyle görse gidip tuvalette boşalıyordu. Ben artık kendimi kontrol edemez hale gelmiştim bir fırsatını bulsam oğluma bile verecek durumdaydım. Yıllardır cinsel ilişki yaşamayınca siz de benim yerimde olsanız aynı şeyi yaparsınız.
Artık kendi vücudum bile beni tahrik ediyor aynaya bakınca kendimi okşamaya başlıyordum. En sonunda kararımı verdim ve oğluma kendimi siktirecektim. Bir akşam o okuldan geleceği sırada ona güzel bir yemek hazırladım. Yemekten sonra odama gidip iç çamaşırlarımı çıkarıp, dizlerimi örten geceliğimi giyip salona geldim. Oğlum da o sırada bir korku filmi açmıştı oturup birlikte izlemeye başladık. baya korkmuştum filmden ve tam yatacakken oğluma ben çok korktum birlikte yatalım dedim. O da tamam annecim olur dedi ve benimle birlikte yatak odasına geldi. Neyse yatağa yattık ve çok korkuyorum diyerek ona sarıldım. Oğlumun üzerinde de sadece şort vardı. Arkamı döndüm ve ondan bana sarılmasını istedim. Biraz sonra kalçalarımın arkasından bir sertlik baskı yapmaya başladı. İçimde külot olmadığı için kalçalarımın arasını zorlamaya başlamıştı.
Ben de hareketlenmeye başladım ve yavaş yavaş kendimi oğluma doğru ittim. oğlumun yarağı giderek daha fazla kalkıyordu. İçimde bir şeylerin koptuğunu ve amımın sulandığını fark ettim. Sulanmak ne kelime amımdan şarıl şarıl sular akıyor azgınlıktan neredeyse ölüyordum. Artık kalçalarımı oynatarak ona neredeyse sik beni demeye başlamıştım. Bu arada oğlum da boş durmuyordu. Baktı annesi vermeye gönüllü hemen ellerini sertleşen göğüslerime atıp okşamaya başladı. Ama bu sırada hiç konuşmuyor ikimiz de derin derin nefes alıyorduk. Oğlumun nefesi beni daha da azdırıyordu. Göğüs uçlarımda daireler çizmeye başladığında artık resmen kendimden geçtim. O bunu yaparken ben yine kalçalarımı oynattım ve kendimi biraz daha ona yasladım. Oğlum bu defa elini çekti ve şortunu indirerek yarağını ortaya çıkardı.
Sonra da benim geceliğimi yukarı sıyırıp arkadan amıma sikini sürtmeye başladı. Yarrağı ateş gibi yanıyordu aynı şekilde benim amımda öyle. O an ben tamamen kopmuştum Artık daha hızlı nefes almaya başlamıştım. Kesik kesik de inliyordum. Oğlum en sonunda yarağını amımın dudakları arasına soktu ve ben o an hadi artık sokkk diye inledim. Artık takatim kalmamıştı ve oğlum bir anda sokuverdi. Yarrak amıma girdiği anda derin bir ohhhh çektim. O kadar yüksek inledim ki oğlum hemen ellerini göğüslerime attı bir yandan amımda gidi,p gelirken bir yandan da göğüslerimi okşamaya başladı. Bense nasıl inlediğimin farkında bile değildim. Amımın içi oğlumun o sert siki ile dolmuştu. oğlum amıma her soktuğunda ohhhhh ahhhhh sok hadi daha sert diye çığlıklar atıyordum. Oğlum amımın içinde 10 dakika kadar gidip geldi ve ilk orgazm olan ben oldum. Sonra da o boşaldı. Artık yeni sikicimi bulmuştum çok mutluydum.