Tatil Seksi Süperdi

Selam severler ben İzmir’den Şule. 20 yaşındayım. Sarışın mavi gözlü uzun boylu biriyim. Umursamaz tavırlarım ve özgürlükçü bir ruhum var. Sizlerle yaşarken büyük bir heyecan duyduğum hikayemi paylaşmak istiyorum. Umarım sizde okurken benim duyduğum heyecanı duyarsınız. Benim hikayem bundan 2 ay öncesine dayanıyor aslında beni etkilediğini de söyleyebilir hala üzerimden atamadım diyebilirim.  Ben bundan 2 ay önce tatil amaçlı birazda evden uzaklaşmak için Alaçatı’da ki bir tatil beldesine gittim. Ben denizi ve yüzmeyi çok seven bir insan olduğumdan yaz geldiğinde tüm günlerimi tatilde geçiririm. Tek başıma tatil yapmayı çok severim.
Gittiğim tatil beldesi pek aşina olduğum bir yer değildi çünkü ben genellikle İzmir’e daha yakın yerlerdeki tatil bölgelerini tercih ederim. Alaçatı’ya ulaşır ulaşmaz odama yerleştim ve hemen kendimi denize attım. Uzun bir süre sakince yüzerken çok yakınımda birinin olduğunu hissettim arkamı döndüğümde ise çok karizmatik kaslı bir erkeğin benim yanı başımda olduğunu gördüm. Neden bana bu kadar yakın yerde yüzdüğünü merak etmiştim açıkçası ama bir o kadar da onun güçlü görünen kaslarından etkilenmiştim. Çok geçmeden yanıma yaklaşan bu yakışıklı benimle tanışmak istediğini söyledi. Hızla bana daha çok yakınlaşıyordu. Çok etkilenmiştim ve kendimi ne kadar geri çekmek istesem de yapamıyordum. Onunla tanıştım ve ayaküstü bir sohbetten sonra birlikte yüzmeye başladık. Kendimizi kaptırmış yüzerken suyun baya derinliklerine açıldığımızı fark etmemiştik ama bu durum pek umurumuzda da değildi. Nefeslenmek için durduğumuz bir arada adı Tolga olan bu yakışıklı ilk bulduğu fırsatta dudaklarıma ateşlice yapıştı.
Deli gibi beni öpüyordu ve işin ileri gideceğinin sinyallerini de veriyordu. Ben çok fazla etkilenmiştim ve hiçbir şeye aldırış etmeden ona karşılık veriyordum. Saçlarına ellerimi geçirerek onu daha fazla tahrik etmeye ve işi daha çılgın bir hale getirmeye çalışıyordum. Bikinimin altından göğüslerimi öpmeye başlayan Tolga beni çıldırtmış ve kendimden geçirmişti. İkimizde etrafımıza aldırış etmiyorduk. Kalçalarımı sıkarak okşayan Tolga elini sürekli amıma atarak onu okşuyor ve beni daha da deli ediyordu. O amımı okşadıkça ben daha fazla deliriyor ve daha fazlasını istiyordum. Bir yandan amımı okşarken bir yandan da dudaklarımdan öpmeye devam ediyordu. İçime girmek istiyordu ama ortamımız hiç müsait değildi. Bu yüzden orada sadece okşamalar ve öpmelerle boşaldık ama bu bile bize yetmişti.