Sokakta Tanışıp Sikiştim

Merhaba arkadaşlar ben Burdur’dan İpek. Şu an 24 yaşındayım. Sizlerle paylaşmak istediğim mükemmel bir hikayem var. 2 yıl önce 22 yaşında Üniversite okurken yaşadım. Tekirdağ’ın küçük bir ilçesinde üniversite okuduğum yıllarda başıma geldi bu olay. Yurtta kaldığım zamanlarda yurt girişim gelmeden önce arkadaşlarımla gezebildiğim kadar gezerdim. Bir gece tek başıma çıkmak istedim dışarı ara sıra böyle yalnız dolanmayı seven bir insanım. İlçenin çok güzel manzaralı ancak biraz tenha yerine giderek müzik dinlemeye başladım. Biraz süre sonra oturduğum bankın yanında elinde köpeği ile oturan birini gördüm. Yanına giderek köpeği sevmeye başladım. Orada tanışıp kaynaştık. Benden yaşça biraz büyük karizmatik bir erkekti ve beni çok etkilemişti.
Biz samimiyeti baya ilerletmiş ve telefon numaralarımızı birbirimize vermiştik. Ben onu düşünmekten uyku uyuyamıyordum çok etkilenmiştim. Dayanamayıp mesaj attım ve buluşmak istedim. Ancak Umut’un bir şartı vardı yanında kalmamı istiyordu daha rahat ve uzun zaman geçirebilmemiz için. Ben biraz düşünerek kabul ettim ve ailemden bir şekilde izin alarak yurttan bir geceliğine başka bir yerde kalmak için belge aldım. Umut’un bana tarif ettiği adrese gittim. Çok heyecanlıydım bir o kadarda mutlu. Umut muhteşem yakışıklılığı ile gözlerimi kamaştırıyordu bende özenerek hazırlanmıştım ve gayet şık görünüyordum. İçeri geçip biraz oturduk daha sonra birbirimiz hakkında konuşmaya başladık. Umut bir an ortadan kayboldu ve geri döndüğünde elinde kırmızı bir gecelik vardı benden onu giymemi istedi. Önce şaşırsam da onu kırmayıp seksi geceliği giydim. Kısa derin dekolteli olan bu ateşli geceliği benim üzerimde gören Umut yanıma yaklaşarak belime sarıldı beni öyle bir kavramıştı ki dokunduğu her yerimi okşuyordu.
O bana dokundukça kendimden geçiyordum. Bacaklarıma doğru inen ellerini içimde hissediyordum. Heyecandan bacaklarım titriyordu ama ona karşılık vermekten kendimi alı koyamıyordum. Umut beni kucağına alarak kanepeye yatırdı ve ışıkları kapattı. Üzerime çullanarak göğüslerimi emmeye başladı bir eliyle de okşamalarına devam ediyordu. Üzerimizi çıkarıp çırılçıplak kalmıştık artık bedenlerimiz tamamen birbirine değiyordu. Umut’un yarağı kocaman olmuştu ve benim amıma girmek için sabırsızlanıyordu. Yarağı amımdan içeri girdiğinde ben acı içinde çığlık attım bir yandan da deli gibi zevk alıyordum Umut ise kendinden geçmişti sert bir şekilde içimde gel gitlerine devam ederken amımın içine boşaldı. Muhteşem bir gece yaşamıştık.